LED ПАНЕЛ КРЪГ 5.5W 550LM 6500K 9.5CM PHILIPS
Code: 121210
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 5.5 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 550 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MAXPOWER-W | 5.5 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 550 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 9.00 см |
| WIDTH | 9.00 см |
| HEIGHT | 3.50 см |
| WEIGHT | 0.036 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| EAN | 8720169173644 |
No documents were found for this product

English 














