LED ПАНЕЛ КРЪГ 12.5W 1300LM 6500K 14CM PHILIPS
Code: 121212
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 12.5 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1300 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MAXPOWER-W | 12.5 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1300 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 14.00 см |
| WIDTH | 14.00 см |
| HEIGHT | 3.50 см |
| WEIGHT | 0.065 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАЗМЕР 14 CM |
| EAN | 8720169173804 |
No documents were found for this product

English 














