АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА БОРМАШИНА MAKITA DDF490Z 18 V, 50.00 nm, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 246670
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 50.00 nm
- БРОЙ СКОРОСТИ : 2
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | DDF490Z |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 50.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ | 21 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-500 / 0-1900 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 38 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | 18 V LXT |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 197050009845 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

































