АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА BOSCH UNIVERSALIMPACT 18 V, 60.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 2.00 Ah, КУФАР
Код: 246969
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 60.00 nm
- БРОЙ СКОРОСТИ : 2
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 2.00 Ah
- БРОЙ БАТЕРИИ : 1
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.59 €
/
7.02лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | UNIVERSALIMPACT |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 60.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ | 22 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-500 / 0-1900 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 35 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWER 4 ALL |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.00 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| LED ЛАМПА | Да |
| КУФАР | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4053423230888 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























