АКУМУЛАТОРНА БОРМАШИНА RYOBI RDD18C1-0 18 V, 60.00 nm, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 242101
RYOBI АКУМ. БОРМАШИНА RDD18C1-0 SOLO
В наличност
Кратко описание
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
  • МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 60.00 nm
  • БРОЙ СКОРОСТИ : 2
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от3.86
/
7.55лв.
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
10х10.22
/
Количество
МаркаRYOBI
МОДЕЛ
RDD18C1-0
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V
МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ
60.00 nm
СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ
24
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
БРОЙ СКОРОСТИ
2
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО
38 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ
13 мм