АКУМУЛАТОРНА БОРМАШИНА RYOBI RDD18C1-0 18 V, 60.00 nm, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 242101
RYOBI АКУМ. БОРМАШИНА RDD18C1-0 SOLO
In stock
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 18 V
  • MAXIMUM TORQUE : 60.00 nm
  • NUMBER OF GEARS : 2
Free delivery
See credit plans
from3.86
/
7.55лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х10.22
/
10х19.99лв.
Price:  102.20 / 199.89 лв.
Quantity
BrandRYOBI
MODEL
RDD18C1-0
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
18 V
MAXIMUM TORQUE
60.00 nm
NUMBER OF TORQUE STEPS
24
IDLE SPEED 1/min
NUMBER OF GEARS
2
DRILLING CAPACITY IN WOOD
38 мм
DRILLING CAPACITY IN METAL
13 мм