АКУМУЛАТОРНА БОРМАШИНА BOSCH PROFESSIONAL GSR 120 Li 12 V, 30.00 nm, BATTERY COUNT 2, 2.00 Ah, TOOL CASE
Code: 122525
In stock
Short Description
- BATTERY TYPE : Li-Ion
- VOLTAGE : 12 V
- MAXIMUM TORQUE : 30.00 nm
- NUMBER OF GEARS : 2
- BATTERY CAPACITY : 2.00 Ah
- BATTERY COUNT : 2
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from4.42 €
/
8.64лв.
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GSR 120 Li |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 12 V |
| MAXIMUM TORQUE | 30.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS | 21 |
| IDLE SPEED 1/min | 0-400/1500 |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 20 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 10 мм |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| BATTERY CAPACITY | 2.00 Ah |
| BATTERY CAPACITY 2 | 2.00 Ah |
| BATTERY COUNT | 2 |
| LED LAMP | Yes |
| TOOL CASE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | КОМПЛЕКТ 11 БИТА И 12 СВРЕДЛА |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140955713 |
No documents were found for this product

English 



































