АКУМУЛАТОРНА БОРМАШИНА HIKOKI DS18DF-WCZ 18 V, 53.00 nm, BATTERY COUNT 2, 2.00 Ah, TOOL CASE
Code: 147138
🛠️ Master super deals week
The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
>HIKOKI АКУМУЛАТ. БОРМАШИНА DS18DF-WCZ
In stock
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 18 V
  • MAXIMUM TORQUE : 53.00 nm
  • NUMBER OF GEARS : 2
  • BATTERY CAPACITY : 2.00 Ah
  • BATTERY COUNT : 2
  • SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Order now and pick up from: "" Today
Free delivery
See credit plans
from3.95
/
7.73лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х10.45
/
10х20.44лв.
Save: 15 %
Quantity
Отлично представяне в пробивни дейности в материали с различна твърдост
Възможност за прецизно настройване на инструмента към нуждите на проекта
Моделът се характеризира с максимален въртящ момент от 53Nm и 22 степени на регулиране на въртящия момент, за фина настройка на инструмента към изискванията на проекта. Бормашината е оборудвана с бързозатягащ патронник със захват 2-13 мм и автоматични блокиране на шпинела, което позволява бърза и лесна смяна на работния бит без нужда от инструменти.
Ергономичен дизайн за максимално удобство
Бормашината е снабдена с ярка LED светлина, която осигурява ясна видимост на обработвания детайл и удобна работа в лошо осветени пространства. Ръкохватката е ергономично оформена, поради което приляга удобно в ръката на потребителя. Разполага с плътно гумено покритие с антислип функция за сигурен захват и контрол над инструмента дори при по-продължителни и интензивни дейности. Включени са 2 литиево-йонни батерии 18V / 2.0Ah, благодарение на които инструмента е изключително мобилен и маневрен. Предлага се с куфар за улеснено транспортиране и съхранение.
BrandHIKOKI
MODEL
DS18DF-WCZ
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
18 V
BATTERY LEVEL INDICATOR
No
MAXIMUM TORQUE
53.00 nm
NUMBER OF TORQUE STEPS
23
IDLE SPEED 1/min
NUMBER OF GEARS
2
DRILLING CAPACITY IN WOOD
38 мм
DRILLING CAPACITY IN METAL
13 мм