АКУМУЛАТОРНА БОРМАШИНА HIKOKI DS18DF-WCZ 18 V, 53.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 2.00 Ah, КУФАР
Код: 147138
🛠️ Майсторска супер седмица
Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
>HIKOKI АКУМУЛАТ. БОРМАШИНА DS18DF-WCZ
В наличност
Кратко описание
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
  • МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 53.00 nm
  • БРОЙ СКОРОСТИ : 2
  • КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 2.00 Ah
  • БРОЙ БАТЕРИИ : 2
  • ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Поръчай сега и вземи от: "" Днес
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от3.95
/
7.73лв.
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
/
Спести: 15 %
Количество
Отлично представяне в пробивни дейности в материали с различна твърдост
Възможност за прецизно настройване на инструмента към нуждите на проекта
Моделът се характеризира с максимален въртящ момент от 53Nm и 22 степени на регулиране на въртящия момент, за фина настройка на инструмента към изискванията на проекта. Бормашината е оборудвана с бързозатягащ патронник със захват 2-13 мм и автоматични блокиране на шпинела, което позволява бърза и лесна смяна на работния бит без нужда от инструменти.
Ергономичен дизайн за максимално удобство
Бормашината е снабдена с ярка LED светлина, която осигурява ясна видимост на обработвания детайл и удобна работа в лошо осветени пространства. Ръкохватката е ергономично оформена, поради което приляга удобно в ръката на потребителя. Разполага с плътно гумено покритие с антислип функция за сигурен захват и контрол над инструмента дори при по-продължителни и интензивни дейности. Включени са 2 литиево-йонни батерии 18V / 2.0Ah, благодарение на които инструмента е изключително мобилен и маневрен. Предлага се с куфар за улеснено транспортиране и съхранение.
МаркаHIKOKI
МОДЕЛ
DS18DF-WCZ
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V
ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА
Не
МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ
53.00 nm
СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ
23
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
БРОЙ СКОРОСТИ
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО
38 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ
13 мм