АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА БОРМАШИНА MAKITA DDF490Z 18 V, 50.00 nm, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 246670
Short Description
- BATTERY TYPE : Li-Ion
- VOLTAGE : 18 V
- MAXIMUM TORQUE : 50.00 nm
- NUMBER OF GEARS : 2
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | MAKITA |
| MODEL | DDF490Z |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| MAXIMUM TORQUE | 50.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS | 21 |
| IDLE SPEED 1/min | 0-500 / 0-1900 |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 38 мм |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | 18 V LXT |
| PRODUCT WEIGHT | 1.700 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 197050009845 |
No documents were found for this product

English 

































