АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА С ДВЕ БАТЕРИИ 1.5 AH И ЗАРЯДНО BLACK&DECKER BDCHD18BAFC-QW 18 V, 40.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 1.50 Ah, КУФАР
Код: 488507
АКУМ. БОРМАШИНА BLACK&DECKER BDCHD18BAFC
В наличност
Кратко описание
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
  • МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 40.00 nm
  • БРОЙ СКОРОСТИ : 2
  • КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 1.50 Ah
  • БРОЙ БАТЕРИИ : 2
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от4.25
/
8.31лв.
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
10х11.24
/
Количество
Ударна функция
Две скорости
Li-Ion батерия
Окомплектован с две 18 V Li-Ion батерии, всяка с капацитет 1500 mAh. Li-Ion технологията задържа на 80% от заряда на батерията за повече от 90 дни, когато не се използва и няма нужда от зареждане преди всяка употреба. Системата за смяна на батерии е снабдена с пружина, чрез която смяната става бързо, лесно и сигурно.
Допълнителни екстри
Окомплетовка
В удобен куфар са събрани акумулаторният винтоверт, 2 батерии, бързо зарядно и 80 консуматива.
МаркаBLACK&DECKER
МОДЕЛ
BDCHD18BAFC-QW
ТИП БАТЕРИЯ
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V
ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА
Не
МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ
40.00 nm
СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ
12
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
БРОЙ СКОРОСТИ
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО
25 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ
10 мм