ВЕНТИЛАТОР RAIDER RD-F2 120.0 W
Код: 222738
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ : 120w
- СТЕПЕНИ НА РАБОТА : 3
- ДИАМЕТЪР : 50cm
- ТИП : ПОДОВИ&БОКСОВЕ
- МОЩНОСТ : 120w
- СТЕПЕНИ НА РАБОТА : 3
- ДИАМЕТЪР : 50cm
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-F2 |
| МОЩНОСТ | 120w |
| ВЪРТЕНЕ | Не |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТАЙМЕР | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ДИАМЕТЪР | 50cm |
| МОДЕЛ | RD-F2 |
| ТИП | ПОДОВИ&БОКСОВЕ |
| МОЩНОСТ | 120w |
| ВЪРТЕНЕ | Не |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТАЙМЕР | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ДИАМЕТЪР | 50cm |
| МОЩНОСТ W | 120.0 W |
| ДИАМЕТЪР СМ | 50.0 см |
| МОДЕЛ | RD-F2 |
| ТИП | ПОДОВИ&БОКСОВЕ |
| МОЩНОСТ | 120w |
| ВЪРТЕНЕ | Не |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТАЙМЕР | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ДИАМЕТЪР | 50cm |
| МОЩНОСТ W | 120.0 W |
| ДИАМЕТЪР СМ | 50.0 см |
| EAN | 3800972026704 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















