TAURUS BABEL INF.TF2001D 44 dB(A), БЯЛ, ТАЙМЕР, 50.0 W
Код: 802618
Продуктът не е в наличност
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ | BABEL INF.TF2001D |
| ТАЙМЕР | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 4.200 kg |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | КУЛИ |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 44 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС | Да |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 30.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| EAN | 8414234472625 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























