TAURUS BABEL INF.TF2001D 44 dB(A), БЯЛ, TIMER, 50.0 W
Code: 802618
Product is out of stock
| Brand | TAURUS |
| MODEL | BABEL INF.TF2001D |
| TIMER | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.200 kg |
| FAN TYPE | TOWER |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| NOISE LEVEL | 44 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| ROTATABLE | Yes |
| WIDTH | 30.00 см |
| LENGTH | 30.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| OSCILLATION | Yes |
| EAN | 8414234472625 |
No documents were found for this product

English 























