TAURUS BABEL II RCH (FA009D) ЧЕРЕН, ТАЙМЕР, 50.0 W
Код: 802048
Продуктът не е в наличност
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ | BABEL II RCH (FA009D) |
| ТАЙМЕР | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 3.000 kg |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | КУЛИ |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА | 86.00 см |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| EAN | 8414234472687 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















