TAURUS BABEL II RCH (FA009D) ЧЕРЕН, TIMER, 50.0 W
Code: 802048
Product is out of stock
| Brand | TAURUS |
| MODEL | BABEL II RCH (FA009D) |
| TIMER | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.000 kg |
| FAN TYPE | TOWER |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| MAXIMUM HEIGHT | 86.00 см |
| DISPLAY | Yes |
| OSCILLATION | Yes |
| EAN | 8414234472687 |
No documents were found for this product

English 





















