TAURUS ICE BRISE 50.0 W, 49 dB(A), ТАЙМЕР, БЯЛ
Код: 838014
Продуктът не е в наличност
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ | ICE BRISE |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 6.500 kg |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 49 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 40.0 см |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| ВИСОЧИНА | 132.00 см |
| ШИРИНА | 47.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 42.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| EAN | 8414234472656 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















