TAURUS ICE BRISE 50.0 W, 49 dB(A), TIMER, БЯЛ
Code: 838014
Product is out of stock
| Brand | TAURUS |
| MODEL | ICE BRISE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 6.500 kg |
| FAN TYPE | STAND |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| NOISE LEVEL | 49 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 40.0 см |
| DISPLAY | Yes |
| HEIGHT | 132.00 см |
| WIDTH | 47.00 см |
| LENGTH | 42.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| OSCILLATION | Yes |
| EAN | 8414234472656 |
No documents were found for this product

English 


















