TAURUS TROPICANO 3V БЯЛ, 35.0 W, ТАЙМЕР
Код: 802066
Продуктът не е в наличност
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ | TROPICANO 3V |
| ТАЙМЕР | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 2.200 kg |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | ПОДОВИ |
| МОЩНОСТ W | 35.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 30.0 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 8414234446671 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















