TAURUS TROPICANO 3V БЯЛ, 35.0 W, TIMER
Code: 802066
Product is out of stock
| Brand | TAURUS |
| MODEL | TROPICANO 3V |
| TIMER | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.200 kg |
| FAN TYPE | FLOOR |
| MAXPOWER-W | 35.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 30.0 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 8414234446671 |
No documents were found for this product

English 


















