СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ KWB 4x60x93
Код: 130565
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- ДИАМЕТЪР MM : 4.00 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 4x60x93 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.00 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 93.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.016 kg |
| EAN | 4009314211047 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














