СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ KWB 2x35x67
Код: 130563
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- ДИАМЕТЪР MM : 2.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 35 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 2x35x67 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 35 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 67.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.013 kg |
| EAN | 4009314211023 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














