СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ KWB 3x45x79
Код: 130564
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- ДИАМЕТЪР MM : 3.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 45 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 3x45x79 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 45 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 79.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.013 kg |
| EAN | 4009314211030 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














