СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ KWB 3x45x79
Code: 130564
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- DIAMETER MM : 3.00 мм
- WORKING LENGTH : 45 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 3x45x79 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH | 45 мм |
| TOTAL LENGTH | 79.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS |
| PRODUCT WEIGHT | 0.013 kg |
| EAN | 4009314211030 |
No documents were found for this product

English 














