СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ KWB 5x70x104
Code: 130566
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- DIAMETER MM : 5.00 мм
- WORKING LENGTH : 70 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 5x70x104 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH | 70 мм |
| TOTAL LENGTH | 104.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS |
| PRODUCT WEIGHT | 0.016 kg |
| EAN | 4009314211054 |
No documents were found for this product

English 














