СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ KWB 6x80x115
Code: 130567
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- DIAMETER MM : 6.00 мм
- WORKING LENGTH : 80 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 6x80x115 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 80 мм |
| TOTAL LENGTH | 115.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS |
| PRODUCT WEIGHT | 0.018 kg |
| EAN | 4009314211061 |
No documents were found for this product

English 














