СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ KWB 4x60x93
Code: 130565
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- DIAMETER MM : 4.00 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 4x60x93 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| TOTAL LENGTH | 93.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS |
| PRODUCT WEIGHT | 0.016 kg |
| EAN | 4009314211047 |
No documents were found for this product

English 














