3D MPC М СТЕНЕН ПАНЕЛ VILO LINEN FABRIC 265Х16Х2 СМ
Код: 245469
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MPC
- ДЕКОР : LINEN FABRIC
- ДЪЛЖИНА : 2650.00 мм
- ШИРИНА : 160.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 20.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VILO |
| МОДЕЛ | LINEN FABRIC 265Х16Х2 СМ |
| МАТЕРИАЛ | MPC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | LINEN FABRIC |
| ДЪЛЖИНА | 2650.00 мм |
| ШИРИНА | 160.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 20.00 мм |
| EAN | 5905952350430 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























