3D MPC М СТЕНЕН ПАНЕЛ VILO LINEN FABRIC 265Х16Х2 СМ
Code: 245469
Short Description
- MATERIAL : MPC
- DECOR : LINEN FABRIC
- LENGTH : 2650.00 мм
- WIDTH : 160.00 мм
- THICKNESS : 20.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | VILO |
| MODEL | LINEN FABRIC 265Х16Х2 СМ |
| MATERIAL | MPC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | LINEN FABRIC |
| LENGTH | 2650.00 мм |
| WIDTH | 160.00 мм |
| THICKNESS | 20.00 мм |
| EAN | 5905952350430 |
No documents were found for this product

English 

























