3D MPC S WALL PANEL VILO SOFT WHITE 265Х14.8Х1.4 СМ
Code: 245461
Short Description
- MATERIAL : MPC
- DECOR : SOFT WHITE
- LENGTH : 2650.00 мм
- WIDTH : 148.00 мм
- THICKNESS : 14.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | VILO |
| MODEL | SOFT WHITE 265Х14.8Х1.4 СМ |
| MATERIAL | MPC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | SOFT WHITE |
| LENGTH | 2650.00 мм |
| WIDTH | 148.00 мм |
| THICKNESS | 14.00 мм |
| EAN | 5905952350317 |
No documents were found for this product

English 

























