3D MPC S СТЕНЕН ПАНЕЛ VILO SOFT WHITE 265Х14.8Х1.4 СМ
Код: 245461
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MPC
- ДЕКОР : SOFT WHITE
- ДЪЛЖИНА : 2650.00 мм
- ШИРИНА : 148.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 14.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VILO |
| МОДЕЛ | SOFT WHITE 265Х14.8Х1.4 СМ |
| МАТЕРИАЛ | MPC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | SOFT WHITE |
| ДЪЛЖИНА | 2650.00 мм |
| ШИРИНА | 148.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 14.00 мм |
| EAN | 5905952350317 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























