3D MPC S СТЕНЕН ПАНЕЛ VILO HARMONY WOOD 265Х14.8Х1.4 СМ
Код: 245464
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MPC
- ДЕКОР : HARMONY WOOD
- ДЪЛЖИНА : 2650.00 мм
- ШИРИНА : 148.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 14.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VILO |
| МОДЕЛ | HARMONY WOOD 265Х14.8Х1.4 СМ |
| МАТЕРИАЛ | MPC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | HARMONY WOOD |
| ДЪЛЖИНА | 2650.00 мм |
| ШИРИНА | 148.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 14.00 мм |
| EAN | 5905952344798 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























