3D MPC S СТЕНЕН ПАНЕЛ VILO DEEP GREY 265Х14.8Х1.4 СМ
Code: 245465
Short Description
- MATERIAL : MPC
- DECOR : DEEP GREY
- LENGTH : 2650.00 мм
- WIDTH : 148.00 мм
- THICKNESS : 14.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | VILO |
| MODEL | DEEP GREY 265Х14.8Х1.4 СМ |
| MATERIAL | MPC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | DEEP GREY |
| LENGTH | 2650.00 мм |
| WIDTH | 148.00 мм |
| THICKNESS | 14.00 мм |
| EAN | 5905952350324 |
No documents were found for this product

English 

























