3D MPC М СТЕНЕН ПАНЕЛ VILO HARMONY WOOD 265Х16Х2 СМ
Код: 245470
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MPC
- ДЕКОР : HARMONY WOOD
- ДЪЛЖИНА : 2650.00 мм
- ШИРИНА : 160.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 20.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VILO |
| МОДЕЛ | HARMONY WOOD 265Х16Х2 СМ |
| МАТЕРИАЛ | MPC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | HARMONY WOOD |
| ДЪЛЖИНА | 2650.00 мм |
| ШИРИНА | 160.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 20.00 мм |
| EAN | 5905952350409 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























