ПАРАВАН ЗА ВАНА 126X140 R INTER CERAMIC S112DF R
Код: 148612
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : МАТИРАНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 5.00 мм
- ШИРИНА : 126.00 см
- ВИСОЧИНА : 140.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | S112DF R |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | МАТИРАНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 5.00 мм |
| ШИРИНА | 126.00 см |
| ВИСОЧИНА | 140.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | ПОДВИЖЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 6928354250633 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















