ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL NOVELLA ДЪБ КАРAМЕЛ K627, 8.00 мм, 31/AC3
Код: 228149
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 31/AC3
- ДЕКОР : K627
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
9.99 € 19.54 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.22 М2):
22.18 € 43.38 лв. | Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | NOVELLA ДЪБ КАРAМЕЛ |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 31/AC3 |
| ДЕКОР | K627 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НАТУРАЛНА |
| КЛИК СИСТЕМА | TWIN CLIC |
| ДЪЛЖИНА | 1285.00 мм |
| ШИРИНА | 192.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ТУРЦИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.2200 |
| EAN | 8680734032519 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












