ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER ДЪБ ЛОЖА НАТУР EL2076, 8.00 мм, 32/AC4, ФАСКА
Код: 235115
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : EL2076
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
11.79 € 23.06 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.99 М2):
23.52 € 46.00 лв. | Марка | EGGER |
| МОДЕЛ | ДЪБ ЛОЖА НАТУР |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | EL2076 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НАТУРАЛНА |
| КЛИК СИСТЕМА | CLIC IT! |
| ДЪЛЖИНА | 1292.00 мм |
| ШИРИНА | 193.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.9948 |
| EAN | 9007022593832 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















