ELDOM WVY05039F 1.5KW
Код: 654802
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 50 L
- ВИСОЧИНА : 76.80 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 1.5 KW
- ОБЕМ : 50 L
- ВИСОЧИНА : 76.80 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ГАРАНЦИЯ : 36 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от5.91 €
/
11.56лв.
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | WVY05039F 1.5KW |
| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 76.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | WVY05039F 1.5KW |
| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 76.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780970 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























