ELDOM WVY05039F 1.5KW
Code: 654802
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 50 L
- HEIGHT : 76.80 см
- DIAMETER SM : 38.7 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 1.5 KW
- NETCAPACITY : 50 L
- HEIGHT : 76.80 см
- DIAMETER SM : 38.7 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- WARRANTY : 36 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from5.91 €
/
11.56лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | WVY05039F 1.5KW |
| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 76.80 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| MODEL | WVY05039F 1.5KW |
| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 76.80 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035780970 |
No documents were found for this product

English 























