ЛИРА ЗА БАНЯ ПРАВА ROMSTAL SAN REMO
Код: 468098
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 587.00 W
- ВИСОЧИНА : 110.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 587.00 W
- ВИСОЧИНА : 110.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
Доставка:
| Марка | ROMSTAL |
| МОДЕЛ | SAN REMO |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 587.00 W |
| ВИСОЧИНА | 110.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ТЕГЛО | 9.500 kg |
| МОДЕЛ | SAN REMO |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 587.00 W |
| ВИСОЧИНА | 110.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ТЕГЛО | 9.500 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 18.000 kg |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












