НАСТОЛНА ЛАМПА EGLO PASTO
Код: 433026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : PASTO
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 20 LM
- ЦВЯТ : НИКЕЛ/МАТ
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | PASTO |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА/СТЪКЛО АЛАБАСТЪР |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 см |
| ВИСОЧИНА | 35.00 см |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ/МАТ |
| ТЕГЛО | 1.309 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759133139 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















