НАСТОЛНА ЛАМПА EGLO PASTO
Code: 433026
In stock
Short Description
- MODEL : PASTO
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E14
- POWER OF ILLUMINATION : 20 LM
- COLOUR : НИКЕЛ/МАТ
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | PASTO |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 20 LM |
| MATERIAL | СТОМАНА/СТЪКЛО АЛАБАСТЪР |
| LENGTH | 25.00 см |
| HEIGHT | 35.00 см |
| COLOUR | НИКЕЛ/МАТ |
| WEIGHT | 1.309 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759133139 |
No documents were found for this product

English 






















