LED КРУШКА OSRAM E14 5W 470LM 2700K ТОПЧЕ
Код: 483273
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : E14 5W 470LM 2700K ТОПЧЕ
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 470 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 2700 К
- РАБОТНИ ЧАСОВЕ : 15000 h
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 2700 К
Доставка:
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ | E14 5W 470LM 2700K ТОПЧЕ |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 h |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E14 5W 470LM 2700K ТОПЧЕ |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 h |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4058075147898 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













