LED КРУШКА OSRAM E14 5W 6500K 470LM
Код: 463341
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : E14 5W 6500K 470LM
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 470 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6500 К
- РАБОТНИ ЧАСОВЕ : 15000 h
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6500 К
Доставка:
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ | E14 5W 6500K 470LM |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6500 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 h |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E14 5W 6500K 470LM |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6500 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 h |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4052899971066 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













