ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD НАОМИ
Код: 115114




Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 80.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 50.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 46.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от9.44 €
/
18.46лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.00€
/
10х48.90лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | НАОМИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| EAN | 3800143611548 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
559.97 € / 1095.21 лв. 
Български 




























