КОЛОНА ЗА БАНЯ VICARD НАОМИ
Код: 115115





Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от4.91 €
/
9.60лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.00€
/
10х25.43лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | НАОМИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ШИРИНА НА КОЛОНАТА | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА НА КОЛОНАТА | 120.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА КОЛОНАТА | 20.00 см |
| EAN | 3800143611531 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
559.97 € / 1095.21 лв. 
Български 





























