КОЛОНА ЗА БАНЯ VICARD НАОМИ
Code: 115115





The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from4.91 €
/
9.60лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | НАОМИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WIDTH TALLBOY | 30.00 см |
| HEIGHT TALLBOY | 120.00 см |
| DEPTH TALLBOY | 20.00 см |
| EAN | 3800143611531 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
559.97 € / 1095.21 лв. 
English 






























