ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО VICARD НАОМИ
Code: 115113





The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- WIDTH TOPPING : 80.00 см
- HEIGHT TOPPING : 55.00 см
- DEPTH TOPPING : 15.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from6.80 €
/
13.30лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | НАОМИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| WIDTH TOPPING | 80.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 55.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
| EAN | 3800143611555 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
559.97 € / 1095.21 лв. 
English 






























