ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО VICARD НАОМИ
Код: 115113





Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 80.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 55.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 15.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от6.80 €
/
13.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.00€
/
10х35.20лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | НАОМИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 15.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
| EAN | 3800143611555 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
559.97 € / 1095.21 лв. 
Български 





























