ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD НАОМИ
Code: 115114




The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- WIDTH BOTTOM PART : 80.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 50.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 46.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from9.44 €
/
18.46лв.
Interest, fees and APR

10х25.00€
/
10х48.90лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | НАОМИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| WIDTH BOTTOM PART | 80.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 50.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EAN | 3800143611548 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
559.97 € / 1095.21 лв. 
English 




























